Platba a dodání zboží

 • Platba
  Dobírka, platební karta, bankovní převod, hotovost
  Platební karty
 • Dodání zboží
  Vyzvedněte si zboží osobně, nebo si ho nechte zaslat na svou adresu.

garance spokojenosti

 • Vrácení / výměna zboží
  Pokud se netrefíte velikostí oblečení napoprvé, máme vyhovující řešení.

kontakt

 • +420 608 223 723
 • kontaktní adresa
  BAMBUTIK - Afekt s.r.o.
  Plzeňská 2298/170
  150 00 Praha 5, ČR

DOPRAVA ZDARMA 

U všech objednávek nad 2.000 Kč nikdy neplatíte poštovné. Zároveň máte dopravu zdarma na 1. objednávku v jakékoliv výši. 

Poštovné zdarma na první objednávku.JSTE U NÁS POPRVÉ?

Chcete vyzkoušet naše bambusové oblečení bez nákladů na dopravu, nebo nemáte možnost se stavit v kamenném Bambutiku v Praze? Využijte naší akce Doprava zdarma na 1. objednávku. Stačí se registrovat v našem obchodě a vytvořit tak svůj zákaznický účet. (nevztahuje se na rychlý nákup bez registrace) Doprava je při 1. objednávce (v jakékoliv výši) automaticky nastavena na 0,- Kč. U dalších objednávek je doprava zpoplatněna dle standardního ceníku, nebo máte poštovné zdarma při nákupu nad 2.000 Kč.
Po obdržení zboží se sami rozhodnete, zda si ho ponecháte (stejně jako tisíce našich spokojených zákazníků), nebo ho ve 14ti denní lhůtě vrátíte zpět.

Je to jednoduché, férové a pevně věříme, že budete s našimi produkty spokojeni.

JSTE NÁŠ ZÁKAZNÍK?

Už jste u nás v minulosti objednali a rádi byste znovu? I vy můžete mít objednávku zcela bez poštovného.
Pokud již máte vytvořený zákaznický účet, potom se stačí pouze přihlásit (pod svým e-mailem a heslem) a pro následující objednávku máte poštovné za 0,- Kč automaticky nastaveno (platí pro 1. objednávku od 1.5.2017)

Pokud jste u nás v minulosti nakoupili ve zrychlené formě bez registrace, stačí si nyní vytvořit zákaznický účet a poštovné za 0,- se automaticky nastaví. Pokud si přejete, abychom vám účet vytvořili my, zašlete nám zprávu s požadavkem na registraci na info@bambutik.cz a my vám obratem účet připravíme. Následně vám dorazí e-mail, který vás bude o všem informovat a vy si změníte pouze heslo. 
U dalších objednávek je doprava zpoplatněna dle standardního ceníku, nebo máte poštovné zdarma při nákupu nad 2.000 Kč.

DOPRAVA ZDARMA NAD 2.000 KČ

Stačí, když v našem e-shopu objednáte zboží v minimální hodnotě 2000 Kč, a máte dopravu (resp. poštovné a balné) zcela zdarma (běžná cena 99,- Česká pošta, 65,- Uloženka)Toto zvýhodnění se netýká dobírkovného, což je poplatek České poště ve výši 34,- , Uložence ve výši 15,-,  za přijetí hotovosti a její poukázání na náš účet. 

Děkujeme za veškerou přízeň a v případě jakýchkoliv nejasností nás kontaktujte telefonicky, emailem, nebo formou rychlého chatu.

Jsme tu pro vás. Bambutik Team.

Pozn. akce se vztahuje i na SK zákazníky nakupující na www.bambutik.sk