Platba a dodání zboží

 • Platba
  Dobírka, platební karta, bankovní převod, hotovost
  Platební karty
 • Dodání zboží
  Vyzvedněte si zboží osobně, nebo si ho nechte zaslat na svou adresu.

garance spokojenosti

 • Vrácení / výměna zboží
  Pokud se netrefíte velikostí oblečení napoprvé, máme vyhovující řešení.

kontakt

 • +420 608 223 723
 • kontaktní adresa
  BAMBUTIK - Afekt s.r.o.
  Plzeňská 2298/170
  150 00 Praha 5, ČR

O Bambutiku

Jsme přední specialista na bambusové oblečení a naším cílem je dostat ho do každého šatníku.

Bambutik.cz (Afekt s.r.o.) je česká rodinná firma působící na trhu od roku 2010 prostřednictvím internetového a kamenného obchodu specializujícího se na bambusové oblečení. Vyvinula se stejně jako mnoho rodinných firem „z obývacího pokoje“, ze kterého před lety Adam (nyní jednatel) se svou tehdejší partnerkou Danou (nyní manželkou) hledali vhodná trička, na která by tiskli své kreativní designy. V té době se poprvé setkali s bambusem a ten je svými vlastnostmi nadchl. Na českém ani evropském trhu však nenašli bambusová trička, která by svým střihem a kvalitou odpovídala jejich nárokům a tak se (bez původního vzdělání v oblasti textilu) vydali na nelehkou cestu vlastní výroby a od počátku šili svoje oblečení pod vlastní značkou. První nabídka černých a bílých triček s krátkým rukávem se postupně rozšířila - přibyla kolekce triček pod košili, dámských elegantních topů, spodního prádla a dalších produktů z bambusové viskózy.

Tým Bambutiku se postupně rozšiřuje (stejně jako rodina Jermanových o syna Pepíka) a nyní má vedle Adama a Dany další dva kmenové zaměstnance Lucku a Zdeňka a několik externích spolupracovníků, kteří jim pomáhají přinášet na trh kvalitní oblečení – nejen pro sebe a pro své zákazníky, ale i pro ty, kteří hedvábnou jemnost bambusu potřebují nejvíce – např. David s nemocí motýlích křídel, pro kterého letos Bambutik ušil speciální kolekci triček a legín. 

Přestože v regionu střední Evropy může být bambus materiálem pro někoho překvapivým, výroba oblečení Bambutik probíhá v Čechách – v zemi zlatých českých ručiček a bývalé textilní velmoci. Každý kus oblečení je ušit s důrazem na kvalitu i dlouhou životnost. Pečlivá je volba technologie jednotlivých švů a zpevňujících doplňků na nejvíce namáhaných místech. Pro Bambutik je zásadní kvalita ušití, proto spolupracuje s partnery, kteří se na českém trhu udrželi i přes nelehké období úpadku textilní výroby v Čechách, a tím se snaží o její udržení. Současně si všichni v Bambutiku velmi zakládají na kvalitním zákaznickém servisu a reakce zákazníků potvrzují, že je to správně.