Jak správně vybrat tričko pod košili Bambutik?

Trička pod košili jsou vhodná pro každého muže, každé postavy i typu košile. Při výběru je důležité zvážit 5 základních kritérií – typ trička, barvu, velikost, výstřih a balení.

TYP TRIČKA: SLIM, Classic, Fit, nebo nátělník

Předně záleží na typu vaší košile (užší nebo volná) a vašem osobním pocitu z nošení první vrstvy oblečení. Nosíte-li užší košile, bude pro vás lepší volbou tričko SLIM. Pokud preferujete volnější střih, můžete vybírat z obou variant triček a soustřeďte se spíše na správnou barvu a typ výstřihu.

Trička SLIM: zúžený a prodloužený střih – nevylézá z kalhot. Tričko je pružné, příjemně Vás obepne, pod košilí se nekrabatí. Trička SLIM nabízíme ve všech barevných variantách se všemi typy výstřihu. Varianta SLIM je náš nejprodávanější produkt v kategorii triček pod košili.

Trička CLASSIC: jsou vhodná spíše pod volnější košile a pro muže, kteří nemají rádi věci tzv. na tělo. Trička pod košili Classic nabízíme pouze v bílé barvě a s výstřihem ke krku.

Trička FIT: je rozměrově přesně mezi tričky Classic a SLIM z naší kolekce. Výstřih do V není tak hluboký, takže jej můžete spolehlivě nosit i jako samostatnou vrchní vrstvu. Nabízíme ho pouze v černé barvě a v e-shopu je zařazené v kategorii SLIM.

Nátělník:  Léty prověřený a všem známý střih nabízíme v bílé nebo tělové barvě. Nátělník má hlubší průramky, je tedy vhodný spíše na zahřátí těla než jako ochrana košile proti potním skvrnám.

BARVA: Tělová, bílá nebo černá.

Bílé tričko je pod bílou košilí vidět, protože barva trička kontrastuje s barvou kůže, proto ho doporučujeme nosit hlavně pod barevné košile (samozřejmě i jednobarevné).

Tělová barva trička vizuálně splývá s barvou kůže, je tedy nejvhodnějším spodním prádlem v kombinaci s bílou košilí, protože pod ní není vidět.

Černé tričko muži upřednostňují spíše pod volnočasové košile, nebo pokud chtějí mít rozepnutý knoflíček u krku a ukázat lem trička. Nabízíme ho ve SLIM variantě a lze ho nosit i samostatně - obzvláště vysocí štíhlí muži uvítají jeho zúžený a prodloužený střih.

VELIKOST:

Všechny střihy kolekce Bambutik respektují běžné konfekční velikosti. Nosíte-li tedy běžně např. velikost L, vyberte si také L a to i v případě zúžených triček ve SLIM kolekci. Materiál je velmi pružný, takže se tričko přizpůsobí typu Vaší postavy (a vždy se po vyprání vrátí do původní polohy, nijak se nevytahá).

VÝSTŘIH U KRKU

Záleží, zda chcete, aby tričko bylo vidět na první rozepnutý knoflíček košile u krku, či nikoliv. V naší kolekci najdete:

Hlubší výstřih ve tvaru U nebo V. Hloubka výstřihu je u obou variant totožná, s rozepnutou košilí u krku tričko není vidět. Typ výstřihu (účko nebo véčko) vybírejte dle vaší preference. Trička s hlubokým výstřihem nabízíme v bílé a tělové barvě v kolekci SLIM.

Standardní výstřih ke krku je vhodný pro muže, kteří upřednostňují, aby byl lem trička při rozepnuté košili vidět, nebo potřebují mít hrudní část pod krkem v teple.

CENA TRIČKA A VÝHODNÁ BALENÍ

Cenu trička za 1 ks najdete v e-shopu v detailu konkrétního produktu. Cenově výhodnější je ale balení po:

3 ks (stejný typ, stejná velikost) se slevou 10%, nebo:

5 ks nabízíme nově v luxusní dárkové kazetě – s ještě výhodnější cenou - 15%. Do této kazety si navíc můžete trička libovolně vybrat dle vašeho přání v rámci typu a barvy, velikost musí zůstat zachována. Dárková kazeta navíc obsahuje pořadače, díky nimž se z prázdného boxu rázem stane praktické úložiště drobných věcí.

Výhodná balení naleznete v detailu konkrétního trička pod košili.

5 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH PŘEDNOSTÍ TRIČEK POD KOŠILI

  1. Hedvábně jemné tričko si jako první vrstvu zamilujete.
  2. Antibakteriální vlastnosti zaručují odolnost vůči zápachu potu – tričko lze nosit opakovaně.
  3. Dobrá savost a termoregulace dělají z bambusového trička vhodné spodní prádlo na léto i na zimu.
  4. Díky zúženému střihu a prodloužené délce tričko neleze z kalhot a nikde se pod košilí nekrabatí.
  5. Propracovaný střih, pevné prošití švů a kvalitní materiál jsou zárukou dlouhé životnosti prádla.
     

ÚDRŽBA

Bambusová trička pod košili perte do 40 °C šetrnými pracími prostředky. Nepoužívejte aviváž ani žádné odstraňovače skvrn. Trička nedávejte do sušičky, stačí vyvěsit na ramínku. Díky elastanu je tričko velmi pružné, splyne s vaším tělem a vždy se po vyprání vrátí do původního rozměru (nesráží se ani nevytahá).

OSOBNÍ NÁKUPNÍ RÁDCE

Pokud si nejste jisti svým výběrem, zavolejte přímo do prodejny Bambutik 608 223 723, kde vám rádi zodpovíme vaše dotazy. Vše, co vidíte v e-shopu, je skladem i v kamenné prodejně Bambutik na Praze 5, kde je také možnost si všechna trička pod košili vyzkoušet.

TABULKY VELIKOSTÍ