Kategorie

Platba a dodání zboží

 • Platba
  Dobírka, platební karta, bankovní převod, hotovost
  Platební karty
 • Dodání zboží
  Vyzvedněte si zboží osobně, nebo si ho nechte zaslat na svou adresu.

garance spokojenosti

 • Vrácení / výměna zboží
  Pokud se netrefíte velikostí oblečení napoprvé, máme vyhovující řešení.

kontakt

 • +420 608 223 723
 • kontaktní adresa
  BAMBUTIK - Afekt s.r.o.
  Plzeňská 120/205
  150 00 Praha 5, ČR

CO BUDE UVNITŘ, ZÁLEŽÍ JEN A JEN NA VÁS

 

Dárková kazeta triček pod košili.

Dárková kazeta k 5 ks triček pod košili

Výhodné balení 5 ks, které dostanete v dárkové kazetě, lze namixovat dle vašeho přání pomocí jednoduché aplikace na našem e-shopu. Nebo si můžete pohodlně zvolit výhodné balení jednoho typu trička na jedno kliknutí. Kazeta vždy obsahuje trička stejné velikosti. Nákupem výhodného balení 5 ks triček za cenu 2.949 Kč ušetříte 15 % oproti jednotkovému nákupu.

 

 KOUPIT DÁRKOVÝ BOX 

 

Výhodné balení 3 ks:

Nákupem výhodného balení za cenu 1.849 Kč ušetříte 10 % oproti jednotkovému nákupu. I tato trička lze kombinovat dle vlastní potřeby (z kolekce triček pod košili), nebo můžete zvolit výhodné balení jednoho typu trička. Vždy je nutné, aby měla trička stejnou velikost. Tři trička dostanete zabalena v krabici z přírodní lepenky. 

ORIGINÁLNÍ DÁRKOVÝ BOX JE DÁRKEM SÁM O SOBĚ

Dárková kazeta triček pod košili.Podtrženo sečteno, tohle je dárek, který ho dostane do kolen - tedy do košile. Roky jsme se zákazníky trička pod košilli ladili k jejich spokojenosti. A teď, když už je hotovo, můžeme balit. Ovšem ne do něčeho obyčejného, najali jsme designéra. Ne do něčeho, co zatíží svět okolo nás. Vybrali jsme 100% recyklovatelný přírodní materiál. Navíc myslíme ekologicky, a proto jsme vdechli boxu druhý a dlouhý život. Pod tričky naleznete rozdělovníky, díky nimž může krabice nadále sloužit jako úložiště drobností z vaší domácnosti. 

 

TRIČKO POD KOŠILI JE NAŠE SPECIALITA

Výhody bambusového trička pocítíte hned, jak si ho obléknete. A není to jen materiál, který je úžasný. Celkově je navrženo tak, aby vám sloužilo co nejlépe. Prodloužená délka, promyšlený vypasovaný střih, výstřih u krku a odstín, který jde ruku v ruce barvě vaší košile. To jsou výhody, o kterých se už přesvědčily tisíce našich zákazníků, a kteří jsou od prvního vyzkoušení oddáni bambusu a nikdy se k obyčejnému tričku pod košili nehodlají vrátit. Všechna trička přišla navíc na svět zlatýma českýma rukama našich šikovných šiček s maximálním dohledem na kvalitu.

 KOUPIT DÁRKOVÝ BOX   

Nabídka triček pod košili.