Platba a dodání zboží

 • Platba
  Dobírka, platební karta, bankovní převod, hotovost
  Platební karty
 • Dodání zboží
  Vyzvedněte si zboží osobně, nebo si ho nechte zaslat na svou adresu.

garance spokojenosti

 • Vrácení / výměna zboží
  Pokud se netrefíte velikostí oblečení napoprvé, máme vyhovující řešení.

kontakt

 • +420 608 223 723
 • kontaktní adresa
  BAMBUTIK - Afekt s.r.o.
  Lidická 756/17
  150 00 Praha 5, ČR

DOPRAVA ZDARMA

Doprava zdarma na 1. objednávku - nakupujete poprvé

Chcete vyzkoušet naše bambusové oblečení bez nákladů na dopravu, nebo nemáte možnost se zastavit v kamenném obchodě Bambutik v Praze? Potom využijte akce: Doprava zdarma na 1. objednávku. Stačí se zaregistrovat v e-shopu a vytvořit tak svůj zákaznický účet. Doprava zdarma se potom vztahuje na 1. objednávku v jakékoliv výši po vaší registraci.
Je to jednoduché, férové a pevně věříme, že budete s našimi produkty spokojeni. Samozřejmě pokud budete chtít objednávku z jakéhokoliv důvodu vrátit, můžete tak učinit ve standardní 14ti denní lhůtě.

Již jste v minulosti objednali

Akce "doprava zdarma na 1. objednávku" se vztahuje i na naše dosavadní zákazníky. Pokud již máte vytvořený zákaznický účet, stačí se přihlásit (pod svým e-mailem a heslem) a pro následující 1. objednávku máte poštovné za 0,- Kč. Pokud jste v minulosti nakoupili ve zrychlené formě - je nutné se nově registrovat. Nebo nám napište z jakého e-mailu jste naposledy objednávali a my pro vás zákaznický účet vytvoříme.

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2.000 KČ

Jakoukoliv objednávku v minimální hodnotě 2000 Kč, zasíláme automaticky bez vašich nákladů na poštovné. Ať už je provedena s registrací zákazníka, nebo ve zrychleném nákupu. Zvýhodnění se netýká dobírkovného, tj. poplatek České poště ve výši 34,- Kč , nebo Uložence 15,- Kč, za přijetí hotovosti.

Děkujeme za vaši přízeň a v případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.
Jsme tu pro vás. Bambutik Team.

Akce se vztahují i na SK zákazníky nakupující na www.bambutik.sk