Platba a dodání zboží

 • Platba
  Dobírka, platební karta, bankovní převod, hotovost
  Platební karty
 • Dodání zboží
  Vyzvedněte si zboží osobně, nebo si ho nechte zaslat na svou adresu.

garance spokojenosti

 • Vrácení / výměna zboží
  Pokud se netrefíte velikostí oblečení napoprvé, máme vyhovující řešení.

kontakt

 • +420 608 223 723
 • kontaktní adresa
  BAMBUTIK - Afekt s.r.o.
  Plzeňská 2298/170
  150 00 Praha 5, ČR

KLASIKU NEZAŠKATULKUJETE

trička classic nově v bambusových sáčcích lucky sackTextilní sáček Lucky Sack


Naše nejprodávanější tričko Classic mají rádi všichni. Někdo si ho vybere s potiskem, jiný potřebuje dlouhý rukáv na sport a ženy ho milují s výstřihem do V. Je to zkrátka klasika, která nesmí chybět v žádném šatníku. Jeho využití je díky kvalitnímu funkčnímu materiálu a preciznímu ušití v ČR všestranné, nelze ho tedy jen tak jednoduše zaškatulkovat. A proto ani nepatří do papírové škatule! Přemýšleli jsme, do jakého obalu tohoto „univerzála“ obléknout a výsledek je na světě. Od této chvíle dostanete všechna trička Classic ve vychytaném bambusovém sáčku Lucky Sack. Sáček je ze stejného materiálu jako naše trička, 
protože na jeho výrobu využíváme odstřihy látky, které bychom jinak museli vyhodit - vždy se snažíme vše efektivně zpracovat do posledního kousku. Lucky Sack můžete následně využít jako kapsu se stahovací sponou na brýle, nebo různé drobnosti, případně si do něj znovu zabalíte bambusové tričko na své cesty.

Tak ať vás provází štěstí :)
 Jaká trička patří do Lucky Sacku:


Pánské:
 Dámské:
sáček Lucky Sack

 

Jakou barvu Lucky Sacku dostanete? 

Nechte se překvapit – je to dárek :) Sáčky máme ve stejných barvách jako naše produkty. Barvy budeme různě kombinovat a při větším množství triček v objednávce samozřejmě mixovat. A pokud se u nás zastavíte v kamenném Bambutiku na Praze 5, určitě si budete moci vybrat.

Věříme, že je to další krok, kterým vám děláme radost. 
Bambutik Team

sáček Lucky Sack