Kategorie

Platba a dodání zboží

 • Platba
  Dobírka, platební karta, bankovní převod, hotovost
  Platební karty
 • Dodání zboží
  Vyzvedněte si zboží osobně, nebo si ho nechte zaslat na svou adresu.

garance spokojenosti

 • Vrácení / výměna zboží
  Pokud se netrefíte velikostí oblečení napoprvé, máme vyhovující řešení.

kontakt

 • +420 608 223 723
 • kontaktní adresa
  BAMBUTIK - Afekt s.r.o.
  Plzeňská 120/205
  150 00 Praha 5, ČR

PROČ NAKUPOVAT PRÁVĚ U NÁS

Zákazník je důležitější než my

Představte si, že sedíme za vaším monitorem – nasloucháme a řešíme vaše přání. Kdykoliv nám zavolejte nebo napište, rádi vás uslyšíme. Zakládáme si na kvalitním zákaznickém servisu a reakce zákazníků nám potvrzují, že je to tak správně.

Kvalitní zpracování je základ

Výrobu máme v Čechách – v zemi zlatých českých ručiček a bývalé textilní velmoci. Každý kus oblečení je ušit s důrazem na kvalitu i dlouhou životnost. Pečlivě volíme technologii jednotlivých švů a zpevňujících doplňků na nejvíce namáhaných místech.

Používáme certifikovaný a zdravotně nezávadný materiál

Je pro nás důležité vyrábět produkt, který odpovídá mezinárodním standardům, proto si vybíráme partnery, kteří jsou držiteli certifikátů uznávaných nezávislých institucí.

Garantujeme výměnu zboží či vrácení peněz

Respektujeme zákony a nad jejich rámec se snažíme vždy přidat kus obyčejné lidské vstřícnosti. Ať už nastane jakýkoliv problém – nevhodně zvolená velikost, barva apod. – neváhejte nás kontaktovat, věříme, že najdeme řešení.

Náš obchod nás baví

Bambusové oblečení Bambutik je oděv s neobyčejnými užitnými vlastnostmi a nás velice těší, že můžeme do vašeho každodenního života přinášet nové příjemné prožitky. Neustále vylepšujeme i prostředí našeho internetového obchodu, abyste se zde cítili dobře a bezpečně.