Kategorie

Platba a dodání zboží

 • Platba
  Dobírka, platební karta, bankovní převod, hotovost
  Platební karty
 • Dodání zboží
  Vyzvedněte si zboží osobně, nebo si ho nechte zaslat na svou adresu.

garance spokojenosti

 • Vrácení / výměna zboží
  Pokud se netrefíte velikostí oblečení napoprvé, máme vyhovující řešení.

kontakt

 • +420 608 223 723
 • kontaktní adresa
  BAMBUTIK - Afekt s.r.o.
  Plzeňská 120/205
  150 00 Praha 5, ČR

O Bambutiku

Jsme přední specialista na bambusové oblečení a naším cílem je dostat ho do každého šatníku.

Jsme česká rodinná firma působící na trhu od roku 2010 prostřednictvím internetového a kamenného obchodu specializujícího se na bambusové oblečení. Vyvinuli jsme se stejně jako mnoho rodinných firem „z obývacího pokoje“, ze kterého jsme před lety hledali vhodná trička, na která bychom tiskli své kreativní designy. V té době jsme se poprvé setkali s bambusem a ten nás svými vlastnostmi nadchl. Na českém ani evropském trhu jsme však nenašli bambusová trička, která by svým složením, střihem a kvalitou ušití odpovídala našim nárokům a tak jsme se vydali cestou vlastní výroby a od počátku jsme šili oblečení pod vlastní značkou (původně pod značkou Afekt, s otevřením kamenného obchodu na Praze 5 v r. 2013 došlo ke změně na Bambutik). První nabídka černých a bílých triček s krátkým rukávem se postupně rozšířila - přibyla nyní velmi žádaná kolekce triček pod košili, dámské elegantní topy, spodní prádlo, ponožky a další produkty z bambusové viskózy.

Na vývoji a prodeji bambusového oblečení Bambutik se kromě tří kmenových zaměstnanců (majitelé Adam a Dana Jermanovi a asistentka prodeje Kristýna) podílí návrhářka Lucka Vlášková, příležitostní brigádníci a několik stálých externích spolupracovníků. Klíčovou roli ve výrobě však sehrávají dvě šicí dílny - jedna v severních, druhá ve východních Čechách, které i přes zoufalý nedostatek pracovních sil v šicím průmyslu plní naše náročné požadavky na kvalitu, která je pro nás zásadní. Pečlivě volíme technologii jednotlivých švů a zpevňujících doplňků na nejvíce namáhaných místech a dbáme na poctivé zpracování výrobku s dlouhou životností. 

Vyrábíme oblečení nejen pro sebe a pro naše zákazníky, ale i pro firmy (již třikrát jsme byli hrdým dodavatelem vánočních dárků pro skupinu PPF), a i pro ty, kteří hedvábnou jemnost bambusu potřebují nejvíce – např. David s nemocí motýlích křídel, pro kterého jsme v roce 2016 ušili speciální kolekci triček a legín. 

Současně si všichni v Bambutiku velmi zakládáme na kvalitním zákaznickém servisu a reakce našich zákazníků potvrzují, že je to správně.