Vítejte na novém e-shopu obchodu Bambutik.cz

VRÁCENÍ A VÝMĚNA

 

ZÁSADY VRÁCENÍ A VÝMĚNY ZBOŽÍ

Produkty, které Vám nevyhovují, můžete vrátit bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od převzetí objednávky. Výměny v rámci jedné objednávky neprovádíme. Pokud jste zvolil/a nevhodnou velikost, barvu a máte zájem o jinou (případně úplně jiný střih z naší nabídky), vraťte původní zboží dle návodu níže a objednejte nové do 7 dnů. V takovém případě můžete využít bonusu dopravy na vrácení zboží zdarma prostřednictvím Zásilkovny. I když máte nárok na vrácení zboží bez udání důvodu, vždy uvítáme, když nám napíšete, proč jste se tak rozhodli. Pomůže nám to zlepšovat naše produkty a služby.

Prosíme, abyste produkty vraceli ve stavu, ve kterém jste je obdrželi, tzn. složené, nenošené, očištěné, se všemi etiketami, ideálně v původním sáčku. Jsme si vědomi, že některé střihy dámských topů je obtížné složit, jak byly původně. Víme však, že i ty lze složit tak, aby nám byly doručeny nezmačkané.

VRÁTÍM ZBOŽÍ POHODLNĚ PŘES ZÁSILKOVNU

1. Vyplňte vytištěný formulář na odstoupení od kupní smlouvy.

2. Pečlivě složené a zabalené produkty vložte společně s formulářem do obálky.

3. Balíček odneste na kteroukoliv pobočku Zásilkovny (seznam poboček zde) a nahlaste obsluze naše ID 98958874. Jakmile obdržíme zásilku, budeme Vás informovat emailem o dalším postupu.

4. Pokud do 1 týdne objednáte na e-shopu znovu (= výměna zboží), máte od nás tuto dopravu zdarma. Pokud objednávku neprovedete (= vrácení zboží), bude Vám o 79 Kč (což je standardní cena této dopravy) ponížen dobropis. 

5. Peníze Vám vrátíme do 14ti dnů od obdržení vráceného zboží. Pokud jste původní objednávku platili kartou, zašleme Vám peníze zpět na platební kartu. Ve vašem bankovnictví se refundace, tedy vrácení peněz, projeví ve výpisu u původní stržené platby.

VRÁTÍM ZBOŽÍ PROSTŘEDNICTVÍM JINÉHO DOPRAVCE

1. Vyplňte vytištěný formulář na odstoupení od kupní smlouvy.

2. Pečlivě složené a zabalené produkty vložte společně s formulářem do obálky.

3. Balíček odešlete na adresu: Bambutik, Plzeňská 120/205, Praha 5, 150 00. Jakmile obdržíme zásilku, budeme Vás informovat emailem o dalším postupu. Náklady na dopravu jiného dopravce nehradíme.

4. Peníze Vám vrátíme do 14ti dnů od obdržení vráceného zboží. Pokud jste původní objednávku platili kartou, zašleme Vám peníze zpět na platební kartu. Ve vašem bankovnictví se refundace, tedy vrácení peněz, projeví ve výpisu u původní stržené platby

VRÁTÍM / VÝMĚNÍM OSOBNĚ V BAMBUTIKU

Pečlivě složené a zabalené produkty doneste do Bambutiku.

Formulář s Vámi vyplníme na místě.

Peníze (za vrácení, nebo přeplatek při výměně zboží) nevyplácíme na místě v hotovosti, ale posíláme na bankovní účet.

 

Zpět do obchodu