Vítejte na novém e-shopu obchodu Bambutik.cz

PERFEKTNÍ NA KAŽDÝ DEN

 

 

Bambusové oblečení Bambutik v sobě kombinuje prvotřídní kvalitu ušití s lokální českou výrobou. Naše oblečení z prémiových viskózních vláken poskytuje výjimečný komfort a praktické výhody pro každodenní nošení.

NEČEKANĚ JEMNÉ

Bambutik oblečení vás ohromí svou hebkostí, která se může měřit s hedvábím. Kulatá a hladká struktura vláken zaručuje, že je oblečení neuvěřitelně jemné na pokožku a příjemné i pro lidi s citlivou kůží nebo kožními alergiemi.

BEZ ZÁPACHU

Antibakteriální vlastnosti bambusové pleteniny zabraňují množení bakterií způsobujících zápach, takže se můžete cítit čistě a svěže i po náročných dnech.

TERMOREGULAČNÍ

Naše bambusové oblečení udržuje optimální tělesnou teplotu za jakýchkoli okolností. V horkých dnech poskytuje chladivý efekt, zatímco v chladnějším počasí zahřeje. Vlákna jsou navíc prodyšná a nelepí se na tělo, což oceníte zejména při fyzické aktivitě.

ANTISTATICKÉ

Bambusová tkanina je přirozeně antistatická, což znamená, že při oblékání a svlékání nedochází k nepříjemným elektrickým výbojům, které by mohly narušit váš účes nebo pohodu.

PŘÍJEMNÉ I PRO PLANETU

Bambus je jedním z nejrychleji rostoucích a ekologicky nejméně náročných rostlin na pěstování. Nevyžaduje pesticidy ani umělé zavlažování, což z něj dělá ideální volbu pro ekologicky smýšlející spotřebitele. Výroba bambusového oblečení je méně zatěžující pro životní prostředí a námi nabízené produkty jsou důkazem, že móda a udržitelnost mohou jít ruku v ruce.

Zpět do obchodu